Máte sen o upratanej, prehľadnej, zorganizovanej domácnosti, v ktorej ste šťastná a spokojná?

Všetky potrebné informácie, aby Vaša cesta k prehľadnej domácnosti bola úspešná nájdete v e-booku SKROTENIE NEPORIADKU

Čo hovoria ľudia, ktorí už Skrotenie neporiadku čítali?

Jsem člověk, který má rád řád, organizovanost a přehled, ráda čtu knihy o organizování, uspořádávání, i úklidu. Po narození druhého dítěte se však moje záliba stala mou noční můrou a já byla nešťastná, že nic není tak, jak jsem si představovala. To, co mi ve všech těch knihách chybělo, byla praxe, jak udržovat pořádek, když máte doma malé děti a manžela, kteří Vaši představu o uklizeném bytě "kazí" 🙂 V tomto ebooku - Skrotenie neporiadku jsem konečně našla to, co jsem hledala! Je v něm moc krásně popsána nejen teorie, ale i realita každodenního shonu běžné domácnosti s dětmi. Zjistila jsem, že v tom nejsem sama a že s podobnými potížemi se potýká spousta dalších žen. Hlavně jsem zjistila, jak na to, aby se věci opět vrátily do nějakého řádu a já nemusela každý den lamentovat, co s tím nepořádkem udělám. Moc děkuji za tuto knihu, Dozvěděla jsem se, jak věci zjednodušit a zbytečně neztrácet čas na stále stejných nekonečných činnostech.Tím, že je autorka sama mámou dvou dětí, má za sebou mnoho zkušeností a může tak nabídnout svoje "zlepšováky", které usnadní život i čtenářům. Pokud si chcete domácnost zorganizovat tak, abyste trávili méně času úklidem a více si užili zajímavějších činností, vřele doporučuji.

PhDr. Lucie lebduškováwww.cekalajsemmiminko.cz/

Tento ebook je určený pre všetkých, ktorí sa trápia s prehľadnosťou vo svojej domácnosti. Zistíte, ako sa elegantne zbaviť nepotrebných veci (alias balastu) a ako jednoducho usporiadať svoju domácnosť. Ebook je písaný pútavo, nudiť sa určite nebudete. Po prečítaní ma človek náladu zistiť, ako fungujú uvedené tipy, vyriešiť neporiadok hneď. Zažiť príjemný pocit v upratanom byte. Možno sa vám pri čítaní vynoria nejaké otázky a preto je fajn, že vznikla skupina, kde si všetci môžeme navzájom poradiť, podporiť sa a dôjsť k vytúženému cieľu.

Mirka

Prečo naše deti nevedia upratovať? Nad touto vecou som premýšľala už dlhší čas. Nakoniec som na to prišla. Lebo sme ich to nenaučili. Odkukali to od nás rodičov ako sa sami s tým neporiadkom nevieme vysporiadať. Pochopila som, že pokiaľ chcem dosiahnuť zmenu, potrebujem urobiť zmenu najskôr u seba. Riadne dlho som verila, že ma záchrani jedine upratovačka. Ako som sa s tým už hodnú chvíľu pasovala, prišla mi do cesty Anna Brťková a jej projekt Manažment domácnosti. Svojimi článkami ma inšpirovala a postupne som začala veriť, že to dokážem. Práve som dočítala jej e-knihu SKROTENIE NEPORIADKU a vďaka nej sa púšťam do napínavej cesty ku vysnenenej domácnosti. Chcem sa oslobodiť od vecí a zažiť ten pocit, ktorý opisuje Anna vo svojej e-knihe…

Lenka Halasovawww.lenkahalasova.sk

Tiež ste si všimli, že oveľa mladšie vyzerajú ženy ktoré sa šetria?

Všimli ste si, že menej kričia na deti ženy, ktoré zvládajú svoju domácnosť.

Keď som sa opýtala manžela, prečo je na mňa v poslednej dobe taký milý. Povedal: „To nie ja na teba, to ty na mňa.” Asi áno, som oveľa viac v pohode.

Informujte sa: anna@manazmentdomacnosti.sk