Aplikácia zdarma, ktorá vám uľahčí nakupovanie

Ste na nákupe a zoznam čo treba nakúpiť zostal doma, tak si len matne spomínate čo ešte treba dať do nákupného košíka. Alebo, muž ide raz za čas do obchodu a volá vám v tej najnevhodnejšej chvíli čo všetko má ešte kúpiť….a aj tak polovicu zabudne. Večné otázky babičiek aký darček kúpiť deťom na Vianoce, narodeniny, meniny.

Objavila som aplikáciu, ktorú máte priamo v telefóne. Vytvoriť  si v nej môžete nákupný zoznam, zoznam darčekov pre seba (aby blízky vedeli čo by vás naozaj potešilo), zoznam darčekov pre deti, aby babičky mali jasno….dokonca si do nej môžete ukladať aj priamo veci z e-shopov.

Daný zoznam pozdieľate s kým potrebujete a potom už len online sledujete napríklad manžela na nákupoch 🙂

Ja túto aplikáciu už pár mesiacov využívam a naozaj sa mi páči.  Jednotlivé položky odškrtávam priamo v obchode, je paráda, že na nič nezabudnem.

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu: https://www.tomikup.cz/stat/tomikup-mobilni-aplikace

Takto to v nej vyzerá: (Ja ju používam aj na úlohy, ktoré mi treba počas dňa zariadiť, páči sa mi, že si môžem splnené vyškrtnúť a vymazať. )

 

A nejaké dva mesiace mi trvalo presvedčiť muža, že je to fakt dobrá vec. Zdá sa mi, že si na to pomaly zvyká. Teraz mám misiu naučiť to starkú.

AKTUALIZÁCIA: Teraz ako vymysleli túto novú apku, to už majú nainštalované a prepojené všetci. Je to jednoduché, nemusíte sa toho báť.

Kým to naučíte používať, nech je TRPEZLIVOSŤ vaše nové heslo 🙂

Verím, že aplikácia vylepší manažment vašej domácnosti.

 

Anna Brťková

Tvorím projekt pre ženy. O domácnosti v prítomnosti, tvorenej pre radosť. O pohodovom domove. O spokojnej žene.

Môj príbeh nájdete tu >>

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *